Paslaugos

Čia galite įdėti nemokamą skelbimą. 
Atsiūskite skelbimo tekstą ir foto vilmantinas@windowslive.com

Vežame iš Šiaulių į Rygos oro uostą. Iš anksto bilietus rezervavusius keleivius, galime paimti ir iš kitų vietų, esančių pakeliui. Kelionės maršrutas yra - Šiauliai - Joniškis- Elija - Jelgava - Rygos oro uostas. Kelionės kaina, bilietą nusipirkus iš anksto, neskaitant nuo įlipimo vietos, yra 12 eurų. Bilietą perkant pas vairuotoją, bilieto kaina - 13 eurų
Vežame iš Rygos oro uosto į Šiaulius. Iš anksto bilietus rezervavusius keleivius, galime pavežti ir iki kitų vietų, esančių pakeliui. Kelionės maršrutas yra - Rygos oro uostas - Jelgava - Elija - Joniškis- Šiauliai. Kelionės kaina, bilietą nusipirkus iš anksto, neskaitant nuo įlipimo vietos, yra 12 eurų. Bilietą perkant pas vairuotoją, bilieto kaina - 13 eurų.
Vežame iš Šiaulių į Kauno oro uostą. Iš anksto bilietus rezervavusius keleivius, galime paimti ir iš kitų vietų, esančių pakeliui. Kelionės maršrutas yra Šiauliai - Kelmė - Raseiniai - Kauno oro uostas. Kelionės kaina, bilietą nusipirkus iš anksto, neskaitant nuo įlipimo vietos, yra 12 eurų. Bilietą perkant pas vairuotoją, bilieto kaina - 13 eurų.
Vežame iš Kauno oro Uosto į Šiaulius. Iš anksto bilietus rezervavusius keleivius, galime parvežti ir į kitas vietas, esančias pakeliui. Kelionės maršrutas yra - Kauno oro uostas - Raseiniai - Kelmė - Šiauliai. Kelionės kaina, bilietą nusipirkus iš anksto, neskaitant nuo įlipimo vietos, yra 12 eurų. Bilietą perkant pas vairuotoją, bilieto kaina 13 eurų.
Vežame iš Šiaulių į Vilniaus oro uostą. Iš anksto rezervavusius bilietus, keleivius, galime paimti ir iš kitų vietų, esančių pakeliui. Kelionės maršrutas yra Šiauliai - Radviliškis - Panevėžys - Vilniaus oro uostas. Kelionės kaina, bilietą nusipirkus iš anksto, neskaitant įlipimo vietos, yra 15 eurų. Bilietą perkant pas vairuotoją, bilieto kaina - 16 eurų.
Kelionėje, Lietuvos teritorijoje, galėsite naudotis nemokamu internetu ir įkrauti savo mobilųjį telefoną, plančetinį ar nešiojamą kompiuterį per USB jungtį.
Mes ne tik vežame į oro uostus ir iš oro uostų, bet galime nuvežti jus į renginius, sporto varžybas, konferencijas ir mitingus. Taip pat, galime paimti Jūsų svečius ar verslo partnerius iš oro uostų ne tik su ekonominės klasės mikroautobusais, bet VIP klientus galime aptarnauti su limuzino klasės automobiliais ir vairuotuoju, kalbančiu anglų arba rusų kalba.
Jūsų patogumui atspausdiname bilietus, išrašome sąskaitas - faktūras.
veza i orouosta, veža į orouostą, veza i aerouosta, veža į aerouostą, vezu is oro uosto, vežu iš oro uosto, vezu is orouosto, vežu iš orouosto, vezu iš aerouosto, vežu iš aerouosto. Aš vežu, vežame, parvežame, nuvežame, oro uostas, Šiauliai, Kelmė, Radviliškis, Joniškis, Kuršienai, Raseiniai, Elija, Jelgava, Ryga, Kaunas, Vilnius, Palanga.
Dėkojame, kad renkatės Mus
Iki susitikimo
Pagarbiai,
Viltransa kolektyvas


viltransa@hotmail.com


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą